MISJA MAYEKAWA

Od lat dostarczamy zrównoważonych technologii związanych z energetyką oraz żywnością. Nasze nowoczesne podejście do chłodzenia oraz zamrażania oparte jest na wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu oraz instalowaniu sprzętu chłodniczego w fabrykach na całym świecie.

Rozwijając naszą technologię, poza aspektami technicznymi,  skupiliśmy się w głównej mierze na przeciwdziałaniu globalnemu ociepleniu oraz dziurze ozonowej. Nasze urządzenia montowane są w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo, wydajność energetyczną oraz wykorzystanie naturalnych czynników chłodniczych.

To dlatego, że wierzymy w zrównoważoną przyszłość!

Coś Cię zaciekawiło? Prześlemy Ci więcej szczegółów!

NASZE ROZWIĄZANIA

SPRĘŻARKI

Nasze sprężarki cechuje przede wszystkim trwałość, łatwość użytkowania oraz duża oszczędność energetyczna.

ROBOTY DAS

MAYEKAWA jest pionierem robotyzacji branży mięsnej. Opracowaliśmy wiele rodzajów robotów, tak aby idealnie dopasować się do potrzeb naszych Klientów.

POMPY CIEPŁA

Nasze produkty powstają z doświadczenia w branży. Jego efektem są wysokowydajne urządzenia, m.in. pompa adsorpcyjna AdRef-Noa czy amoniakalna pompa ciepła Plus+HEAT.

SYSTEMY CHŁODNICZE

Systemy chłodnicze MAYEKAWA spełniają nawet najbardziej wyśrubowane wymagania przemysłu rafineryjnego oraz nuklearnego, gdzie bezpieczeństwo jest najważniejsze.

SPRĘŻARKI DO GAZU

Sprężarki MYCOM stosowane są do różnych gazów paliwowych przeznaczonych do wytwarzania energii elektrycznej oraz do odzyskiwania oleju, węglowodorów czy gazów surowcowych.

TUNELE MROŹNICZE

W swojej ofercie posiadamy m.in. tunele mroźnicze przeznaczone do produktów takich jak: pierożki, krojone warzywa czy krewetki.

footer
MAYEKAWA MYCOM

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku!​ Prosimy o kontakt!