O NAS

Mayekawa Polska to zespół młodych, ambitnych i pracowitych osób ukierunkowanych na osiąganie sukcesu.

Jesteśmy firmą działającą na terenie Polski, a także w części Europy północno-wschodniej. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz wsparciem technicznym sprężarek chłodniczych, tuneli zamrażalniczych oraz robotów do przemysłu mięsnego.

Od lat dostarczamy na rynek sprawdzone rozwiązania w zakresie chłodnictwa przemysłowego oparte o czynniki chłodnicze przyjazne środowisku. Znacie je Państwo pod nazwą MYCOM➔

Bogate doświadczenie w sektorze chłodnictwa pozwoliło na rozszerzenie działalności firmy o kolejne branże. Jesteśmy pionierem na rynku mięsnym dostarczając roboty DAS do trybowania. W naszej ofercie znajdują się maszyny zarówno  do drobiu jaki i mięsa czerwonego. Więcej informacji o dostępnych rozwiązaniach TUTAJ➔

Rozpychając się szeroko łokciami na rynku przetwórstwa spożywczego, stworzyliśmy nowy dział zajmujący się tunelami zamrażalniczymi pod marką CHORUS➔ Nowatorskie podejście do zagadnienia pozwoliło nam opracować konkurencyjne produkty dla klientów kładących nacisk na jakość mrożonego produktu.

Poprzez wysoką jakość oferowanych produktów dostosowanych do potrzeb klienta, profesjonalny serwis oraz stały dostęp do oryginalnych części osiągnęliśmy stabilną pozycję na wymagającym rynku.

Wyzwania i problemy nie mają z nami szans!

Coś Cię zaciekawiło? Prześlemy Ci więcej szczegółów!

NASZE ROZWIĄZANIA

SPRĘŻARKI

Nasze sprężarki cechuje przede wszystkim trwałość, łatwość użytkowania oraz duża oszczędność energetyczna.

ROBOTY DAS

MAYEKAWA jest pionierem robotyzacji branży mięsnej. Opracowaliśmy wiele rodzajów robotów, tak aby idealnie dopasować się do potrzeb naszych Klientów.

POMPY CIEPŁA

Nasze produkty powstają z doświadczenia w branży. Jego efektem są wysokowydajne urządzenia, m.in. pompa adsorpcyjna AdRef-Noa czy amoniakalna pompa ciepła Plus+HEAT.

SYSTEMY CHŁODNICZE

Systemy chłodnicze MAYEKAWA spełniają nawet najbardziej wyśrubowane wymagania przemysłu rafineryjnego oraz nuklearnego, gdzie bezpieczeństwo jest najważniejsze.

SPRĘŻARKI DO GAZU

Sprężarki MYCOM stosowane są do różnych gazów paliwowych przeznaczonych do wytwarzania energii elektrycznej oraz do odzyskiwania oleju, węglowodorów czy gazów surowcowych.

TUNELE MROŹNICZE

W swojej ofercie posiadamy m.in. tunele mroźnicze przeznaczone do produktów takich jak: pierożki, krojone warzywa czy krewetki.

MAYEKAWA MYCOM

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku!​ Prosimy o kontakt!