NASZE ROZWIĄZANIA

SPRĘŻARKI   /   DAS   /   TUNELE

SPRĘŻARKI

Pod marką MYCOM sprężarki Mayekawa są używane w chłodnictwie/ mrożeniu przemysłowym, w pompach ciepła i rynkach gazu na całym świecie.

Wykorzystując technologię termiczną, którą wypracowaliśmy przez lata doświadczeń, opracowaliśmy sprężarki o najwyższej jakości i powtarzalności. Skupiając się na zapobieganiu globalnemu ociepleniu i ochronie warstwy ozonowej od wczesnego etapu, możemy zaoferować pełną gamę przyjaznych dla środowiska sprężarek wykorzystujących naturalne czynniki chłodnicze.

Dodatkowo opracowaliśmy sprężarki gazu pracujące w oparciu o nasze bogate doświadczenie z takimi czynnikami jak hel, wodór, para wodna, chlor, chlorowodór, siarkowodór. Sprężarki MYCOM cieszą się zaufaniem i są używane przez klientów na całym świecie od ponad 90 lat.

dasmaly

Oddział DAS zajmuje się sprzedażą oraz serwisem maszyn trybujących wykorzystywanych w przemyśle spożywczym. W naszej ofercie znaleźć można maszyny do trybowania elementów kurczaka, indyka a nawet mięsa czerwonego – poniżej dostępne są broszury informacyjne w PDF.

Linie produkcyjne DAS opierają się o rozwiązania modułowe, pozwalające na skuteczne dopasowanie proponowanych rozwiązań do potrzeb klienta. Dzięki temu jesteśmy obecni zarówno w małych rodzinnych firmach jaki i dużych przedsiębiorstwach. Zastosowanie modułów pociąga za sobą wiele korzyści. Klient już na etapie planowania ma możliwość dostosowania układu maszyn do wymogów zakładu. Dodatkowo, użytkownik może rozszerzyć linię o kolejne segmenty lub przeprowadzić serwis bez konieczności zatrzymania produkcji.

Naszym podstawowym produktem są maszyny TORIDAS, służące do trybowania nogi kurczaka. Maszyny zdolne są współpracować z Autoloaderem oraz systemem ARLS. Autoloader działający jako baza linii trybowania pozwala na automatyczną dystrybucję zawieszonych nóg na poszczególne moduły, usprawniając pracę oraz ograniczając ilość osób obsługujących linię trybowania. System ARLS to innowacyjne rozwiązanie oferowane jako rozszerzenie Autoloadera. Automatic Robot Loading System – zespół urządzeń na który składa system wizyjny, zespół robotów Mitsubishi oraz układ przewieszaczy. Linia trybująca złożona z maszyn Toridas, Autoloadera oraz ARLS to zestaw nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań na które stawia rynek!

W ofercie DAS znajdziecie Państwo również min. urządzenia Hamdas i Wandas trybujące mięso czerwone (szynka oraz łopatka wieprzowa). W połączeniu z uzupełniającym urządzeniem Celldas stanowią najnowocześniejszą dostępną technologię na rynku. Zastosowanie elementów sztucznej inteligencji, automatyzacji i robotyzacji pozwala na maksymalne ograniczenie kontaktu człowieka z produktem, usystematyzowanie złożonych procesów produkcyjnych oraz minimalizację personelu operatorskiego. Roboty DAS to odpowiednie rozwiązania wyznaczające kierunek rozwoju dla przedsiębiorstw wg filozofii Przemysłu 4.0.


TORIDAS MARK II

PDF


WINGDAS

 PDF


YIELDAS

PDF


HAMDAS

 PDF


WANDAS

PDF


TAKIDAS

PDF

TUNELE

footer
MAYEKAWA MYCOM

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku!​ Prosimy o kontakt!