ROBOTY DAS

Oddział DAS zajmuje się sprzedażą oraz serwisem maszyn  trybujących wykorzystywanych w przemyśle spożywczym.
W naszej ofercie znaleźć można maszyny do trybowania elementów kurczaka, indyka a nawet mięsa czerwonego.

Poniżej dostępne są broszury informacyjne w PDF.

bez-nazwy-1

Linie produkcyjne DAS opierają się o rozwiązania modułowe, pozwalające na skuteczne dopasowanie proponowanych rozwiązań do potrzeb klienta.

Dzięki temu jesteśmy obecni zarówno w małych rodzinnych firmach jaki i dużych przedsiębiorstwach. Zastosowanie modułów pociąga za sobą wiele korzyści. Klient już na etapie planowania ma możliwość dostosowania układu maszyn do wymogów zakładu. Dodatkowo, użytkownik może rozszerzyć linię o kolejne segmenty lub przeprowadzić serwis bez konieczności zatrzymania produkcji.

Roboty DAS, dzięki indywidualnemu podejściu do wszystkich trybowanych elementów, oferują najwyższy poziom jakości, wydajności oraz higieny. Zastosowanie niezawodnych i sprawdzonych rozwiązań w połączeniu z najnowocześniejszą technologią w postaci systemów wizyjnych (obraz wideo oraz X-ray) pozwala na mechaniczne odwzorowanie japońskiej sztuki ręcznego trybowania.

Naszym podstawowym produktem są maszyny TORIDAS, służące do trybowania nogi kurczaka. Maszyny mogą współpracować z Autoloaderem oraz systemem ARLS. Autoloader działający jako baza linii trybowania pozwala na automatyczną dystrybucję zawieszonych nóg na poszczególne moduły, usprawniając pracę oraz ograniczając ilość osób obsługujących linię trybowania. System ARLS to innowacyjne rozwiązanie oferowane jako rozszerzenie Autoloadera. Automatic Robot Loading System – zespół urządzeń na który składa się system wizyjny, zespół robotów Mitsubishi oraz układ przewieszaczy. Linia trybująca złożona z maszyn Toridas, Autoloadera oraz ARLS to zestaw nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań na które stawia rynek!

W ofercie DAS znajdziecie Państwo również m. in. urządzenia Hamdas i Wandas trybujące mięso czerwone (szynka oraz łopatka wieprzowa). W połączeniu z uzupełniającym urządzeniem Celldas stanowią najnowocześniejszą dostępną technologię na rynku. Zastosowanie elementów sztucznej inteligencji, automatyzacji i robotyzacji pozwala na maksymalne ograniczenie kontaktu człowieka z produktem, usystematyzowanie złożonych procesów produkcyjnych oraz minimalizację personelu operatorskiego.

Roboty DAS to odpowiednie rozwiązania wyznaczające kierunek rozwoju dla przedsiębiorstw wg filozofii Przemysłu 4.0.


TORIDAS MARK II

PDF


WINGDAS

 PDF


YIELDAS

PDF


HAMDAS

 PDF


WANDAS

PDF


TAKIDAS

PDF

MAYEKAWA MYCOM

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku!​ Prosimy o kontakt!