SERWIS

Zdajemy sobie sprawę, że utrzymanie nowoczesnych i skomplikowanych urządzeń to czasami karkołomne zadanie. I naprzeciw tym wyzwaniom wychodzimy My – zespół wykwalifikowanych inżynierów sprawujących pieczę nad Waszymi maszynami. Począwszy od etapu planowania inwestycji, poprzez instalację, na utrzymaniu kończąc. Jesteśmy gotowi nieść pomoc w rozwiązywaniu problemów, doradztwie technicznym a nawet porozmawiać o problemach z teściową. Postępujący rozwój technologiczny, zmieniający się rynek pracy i chęć rozwoju napędzają nas do wytężonej pracy nad poprawą oferowanych usług. Dobry kontakt z klientem, profesjonalizm oraz uśmiech na twarzy to nasza wizytówka.

Za pomocą odpowiednich narzędzi oraz szerokiej wiedzy z zakresu techniki i automatyki poprzez efekty naszej pracy budujemy z klientem trwałe relacje oparte na przyjaźni i wzajemnym zaufaniu.

Samodzielność to klucz do sukcesu – powiedział niejeden rodzic. My również tak uważamy, dlatego w ramach serwisowania maszyn Mayekawa przeprowadzamy szkolenia dla personelu technicznego oraz operatorskiego. Dzięki temu, praca przy urządzeniach Mayekawa jest intuicyjna i bezproblemowa.

Dla stabilnej i efektywnej pracy urządzeń oferujemy Wam możliwość zakupu oryginalnych części bezpośrednio od producenta. Dzięki naszej globalnej sieci serwisowej dysponujemy systemem szybkiego dostarczania części. Zarówno pojedynczych sztuk, jak również całych zestawów serwisowych. Nasz zespół dba o to, aby niczego w Waszym warsztacie nie zabrakło.

Planowane z wyprzedzeniem serwisy to gwarancja zadowolenia!

MAYEKAWA MYCOM

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku!​ Prosimy o kontakt!